Draft 2013

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Jo jenom jedno druhy kolo, me to prijde jaky by jsme vymenily Berniera za Frolika, Raantu a 2. kolo, prece jenom se rikalo ze za Berniera bude chtit LA balik a padali velky jmena za ktery mel byt vymeneny (jako protihodnota). Btw, Zack Smith je na prodej, pokud zustane volny do konce sezony tak by se nam hodil do dolnich dvou utoku. Take se mluvi o tom ze Leddy bude vymeneny, myslim ze tymy typu Detroitu by za nej mohli dat balik obsahujici 1. kolo.

Mirek napsal

To druhé kolo je snad jen jedno, buď v jednom roce nebo o rok později. Každopádně jestli to správně chápu, tak když si Toronto nechá $500K, tak LA bude mít teď strop o 500 tisíc vyšší a Toronto o 500 tisíc nižší? Jestli to tak je a Kings mají navíc volbu v draftu, ok brankářskou dvojku a nadějnýho hráče do útoku, kterej může hrát hned NHL, tak to mi přijde jako fér. Matt Read by byl asi z mého pohledu lepší, ale těch želízek v ohni mají za Berniera dost, to by bylo, aby z toho něco nevyšlo jako úspěch...

Mirek napsal

Draftová jednotka SR, Marko Daňo „V podstate mi je jedno, kto si ma vyberie. Teraz fandím Chicagu, ale budem rád, ak siahne po mne klub, ktorý mi dá príležitosť hrať“