Uzávěrka přestupů 2014, středa 21.00
Chicago 5:2 San José
- 09. Ferraro (Sherwood)
- 26. Misa (Orlov, Sherwood) P
- 40. Rinzel 4 (Donato)
- 44. Crevier 6 (Bedard)
- 49. Greene 12 (Del Mastro, Burakovsky)
- 51. Crevier 7 (Bertuzzi)
- 55. Lardis 10 (Bedard, Kaiser)
Knight 17/15
Askarov 24/19
Texas 5:1 Rockford
- 07. Stranges P
- 12. Savoie 12
- 36. Scott (Seminoff, Bertucci)
- 48. Hryckowian (Becker, Krys)
- 53. Krys (Hanas, Rickwood)
- 58. Bertucci (Hanas)
Berezhnoy 36/31
Poirier 20/19
Lídři statistik
Odkazy
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Hawks budou vybírat ze 4. místa draftu
David napsal
Mirek napsal
Mirek napsal
tomsik napsal
danny napsal
tomsik napsal
Stan: Máme tu dost hráčů, kteří budou brzy tlačit na to, abychom jim naši místo v sestavě.
Buffalo má ještě jednu výměnu kromě Moulsona (podle Eklunda Myers?)
Vanek nejspíš ANA (Etem a Palmieri?)
Stan: Pro nás je obrana klíčová pozice, nikdy nemůžete mít dostatek obránců. Stephen [Johns] hraje úplně jiným stylem než ostatní naši obránci, když jsem s ním mluvil, tak se těší na jaro, na závěr své univerzitní kariéry a je připravený na to, aby odešel mezi profesionály.
Moulson +McCormick do MIN za Torreyho Mitchella
Legwand do DET
Stan: Nemáme útoky očíslované, nemají žádné specifické úkoly. Krügerova lajna je možná podle vás čtvrtá, ale všichni tři, Krüger, Smith i Bollig umí dát gól. Chceme mít vyrovnané útoky, soupeřům se to pak hůře brání.
Kesler vyměněný nebyl, Vanek ano, ale ještě se neví kam.
Berra z CGY do COL
Vanek vyměněný, kam?
Stan: Myslím, že Pirri bude dobrým hráčem v NHL, poslední dva roky odehrál výborně. Přejeme mu mnoho štěstí, ale když máte šanci něco získat, třeba bychom v létě už tolik zpátky nedostali. Musíme najít místo dalším hráčům, kteří budou brzy k dispozici. Teräväinen, Kevin Hayes a další hrají letos skvěle a já doufám, že budou mít v Rockfordu důležité role.
kdyz koukam za co sel Hemsky do Ott, tak sme za Pirriho tak malo nedostali...
Stan: Morin a Nördström, Clendening a Dahlbeck mají skvělou sezonu, jsme rádi, že mohou na farmě dostat tolik prostoru. Máme tu osm obránců, další v AHL, člověk nikdy neví, jak na tom budeme po zdravotní stránce. Doufáme, že budeme dlouho v playoff a i když si to samozřejmě nepřejeme, je dobré mít tyto hráče k dispozici, pokud budou potřeba.
Stan: O Rundbladovi jsme mluvili už loni touhle dobou, ale Phoenix ho nechtěl vyměnit. Myslím, že se hodí do našeho herního systému, těšíme se, že mu dáme šanci.
Stan: Je to letos složité, nikdo nemá místo pod stropem. Jsme spokojení s tím, jaké tu máme hráče, každý má svou roli. V minulých letech jsme hodně dosáhli. Nechceme do toho zasahovat.