Hlavní Kowal, St. Pierre
Čároví Cvik, Wheler
Kapitán Jonathan Toews se raduje po vyrovnávacím gólu Andrew Shawa

Hawks vyhráli ve Vancouveru díky dvěma gólům za 9 vteřin

Chicago dvěma slepenými góly ve 45. minutě otočilo utkání proti Canucks a podpořeno výtečným výkonem brankáře Coreyho Crawforda porazilo svého soupeře 2:1. Domácí se dostali do vedení v 19. minutě při přesilovce 5 na 3, když se z dorážky trefil Ryan Kesler. V početní výhodě na začátku 3. třetiny trefil Patrick Sharp od modré obě tyčky, krátce poté co se Kesler vrátil na led se ale zblízka prosadil Andrew Shaw, který tak odčinil své dřívější vyloučení. Hned po vhazování šli Blackhawks do přečíslení 2 na 1 a Roberta Luonga prostřelil Marcus Krüger. Hosté už svůj hubený náskok ubránili a Crawford si připsal řadu těžkých zákroků po boji kolem brankoviště. Luonga na druhé straně zaměstnával hlavně Patrick Kane, dobrý zápas odehrál také Ben Smith. Marián Hossa vynechal zápas z osobních důvodů.