Hlavní O’Rourke, Walsh
Čároví Barton, Murchinson
Lee Stempniak využil slabší chvilky Oduyi a Crawforda a jako obvykle proti Chicagu skóroval

Chicago opět prohrálo a přišlo o zraněného kapitána Toewse

Kapitán Jonathan Toews odstoupil v polovině utkání poté, kdy ho na mantinel narazil domácí obránce Orpik. Podle trenéra Quennevilla není zranění vážné, více se ale dozvíme po pondělním vyšetření. Blackhawks udělali v Pittsburghu řadu chyb ve vlastní třetině, už po 10 minutách hry inkasovali dva slepené góly a museli pak dotahovat. Hostím dal naději Brookbank, jehož ránu od modré Fleury vůbec neviděl, a ve třetí části Chicago zatlačilo soupeře do defenzívy. Fleury ale vychytal jak Krügera, tak Sharpa a když pět minut před koncem zariskoval Seabrook, uklidnil Penguins přesnou střelou při přečíslení 2 na 1 Crosby. Blackhawks si z třízápasového tripu neodvezli ani bod, v posledních 11 utkáních pak mají bilanci 4–1–6 a nyní se budou muset obejít bez kapitána Toewse.