Hlavní Furlatt, Meier
Čároví Kovachik, MacPherson
Corey Crawford pochytal všech 28 střel Canadiens

Blackhawks si poradili s Monréalem lehce 5:0

Blackhawks si po několika špatných výsledcích vylepšili náladu v Montréalu, kde vyhráli poprvé po 13 letech. Proti Canadiens se útočníci Chicaga tlačili do branky a za svou pracovitost byli odměněni, když první třetí trefy padly po tečích. Nejprve ve 12. minutě využil přesilovku svým 200. gólem v kariéře kapitán Jonathan Toews, v polovině utkání pak za Price zapadla sražená Versteegova přihrávka a na brankovišti poté na začátku třetí části usměrnil nahození Sharpa do sítě Richards. Carey Price pochytal několik nebezpečných dorážek a předvedl v utkání dva famózní zákroky holí při pokusech Morina a Hossy, u toho prvního navíc zlikvidoval puk padající za čáru tygřím skokem. Domácím to ale nebyl nic platné, nakonec prohráli jasně 5:0. Po pěkné akci Toewse a Kanea inkasovali počtvrté a poslední zásah přidal do odkryté branky Versteeg. Corey Crawford si čisté konto zasloužil 28 zásahy, Montréal hrozil před jeho brankou hlavně v první třetině. Pro zranění ve spodní části těla bude týmu chybět Patrick Sharp, mimo hru bude zřejmě delší období.