Hlavní Kowal, McCauley
Čároví Nansen, Nowak
Jonathan Toews při svém nájezdu

Blackhawks vyhráli v New Jersey po nájezdech

Chicago se na výhru v New Jersey dost nadřelo, nakonec získalo druhý bod až po nájezdech. Devils postavili do zápasu poprvé v kariéře od začátku 25letého Keitha Kinkaida a ten si nevedl vůbec špatně. New Jersey šlo do vedení v 16. minutě po přesné střele Tootooa z pravého křídla, Blackhawks pak vyrovnali v polovině zápasu, kdy Bickell málem zazdil přečíslení 3 na 1, ale nakonec propálil Kinkaidovu lapačku. Chicago mělo do konce třetiny převahu, skóre se ale neměnilo. Na začátku třetí části se na brankovišti nejlépe zorientoval Gionta a Devils pak dlouho drželi hubený náskok. Ten mohl navýšit Havlát, jenže jeho pokus zastavila branková konstrukce. Kinkaid vychytal v brejku Sharpa a inkasoval až v 57. minutě, kdy dorážel do prázdné Keith. V prodloužení Hawks nevyužili přesilovku, své nájezdy ale pěkně proměnili jak Toews, tak Kane a bylo rozhodnuto.

Patrick Kane při svém nájezdu

Patrick Sharp odehrál při svém návratu do sestavy 17:22 a s pěti střeleckými pokusy byl spolu s Mariánem Hossou nejaktivnějším hráčem Blackhawks. Do statistik si připsal bod za asistenci při Bickellově gólu a -1. Nejvíce času na ledě, 30:36, strávil Duncan Keith, který byl vyhlášen první hvězdou zápasu.