Hlavní Hebert, Sutherland
Čároví Morin, Sericolo
Scott Darling si připsal 32 zásahů

Blackhawks vyhráli v Bostonu, ale přišli o zraněného Toewse

Chicago získalo ve 34. minutě tříbrankový náskok, ze zápasu bylo ale nakonec ještě drama se šťastným koncem pro hosty. Skóre duelu otevřel po dobré práci Smitha v 10. minutě svou první trefou v soutěži Dahlbeck a čtvtý útok pak přidal ještě před přestávkou druhý zásah. V polovině utkání Hawks nevyužili přesilovku 5 na 3 a po střetu se Seidenbergem navíc přišli o kapitána Toewse. Ten po ošklivém nárazu hlavou do hrazení ještě zůstal pár střídání na ledě, brzy ale ze zápasu odstoupil. Krátce poté využil zmatku na brankovišti Bruins Kane a Hawks šli do tříbrankového trháku. Darling měl později dost práce a i když chytal spolehlivě, Boston se dotáhl na rozdíl jediné trefy. Ve 39. minutě přihrál Marchand o branku Smithovi a na jeho pohotovou střelu Darling nedosáhl. V 53. minutě si Lucic pohrál s obranou dvojicí Rozsíval-Dahlbeck a Krug už měl snadnou pozici. V závěru však Chicago uhájilo své vedení a získalo další dva body za výhru 3:2. Doplněno: Podle kouč Quennevilla by měl být Jonathan Toews v pořádku.