Hlavní Hanson, St. Laurent
Čároví Berg, Mach
Jonathan Toews oslavuje svou branku v prodloužení

Chicago opět vyhrálo brankou Toewse 1:0

Druhý zápas v řadě odehráli Blackhawks bez branek a o vítězi rozhodla jediná trefa v prodloužení, kterou znovu zařídil kapitán Jonathan Toews. V repríze posledního finále Západní konference sehráli Hawks s Anaheimem rovnocennou bitvu, byť měli hosté střeleckou převahu 39:24. Fredrika Andersena krátce před koncem překonal Artemi Panarin, hostující brankář ale před svým zákrokem posunul branku a gól tak nemohl platit. Ducks, kteří prožívají tragický vstup do sezony, v 8 zápasech už popáté vyšli střelecky naprázdno (loni za celou sezonu nedali gól „jen“ ve 4 utkáních). Corey Perry po chybě Mariána Hossy ve středním pásmu upaloval sám na Coreyho Crawforda, jenže jeho ránu zastavila tyčka a ve všech dalších šancích Anaheimu se chicagský gólman vyznamenal. V prodloužení se pak Toews protáhl kolem Getzlafa a perfektní střelou na lapačku ukončil zápas už v 1. minutě nastaveného času. Blackhawks tak v United Center zvítězili popáté v řadě, doma letos prohráli jen v úvodním duelu proti Rangers.