Hlavní O’Rourke, Walsh
Čároví Mach, Nowak
Patrick Kane a Artemi Panarin v akci u branky Wild

Chicago prohrálo v Minnesotě 5:4

Přestože nastříleli čtyři branky, neodehráli Blackhawks v Minnesotě povedené utkání a stejně jako o den dříve proti Winnipegu nezískali ani bod. Skóre otevřel už v první minutě Zucker, když z otočky překonal Darlinga, který nastoupil do chicagské branky po delší době. Brzy však vyrovnal v oslabení Toews a když se v přesilovce trefil tečovanou ranou Seabrook, zdálo se, že by Blackhawks mohli po slabším začátku pomýšlet na úspěch. Jenže o chvíli později srovnal Carter a těsně před přestávkou skóroval po šikovné teči Coyle. Po přesné trefě Spurgeona pak domácí proměnili svou převahu ve dvoubrankové vedení, Hawks ale dokázali srovnat, když se podruhé v utkání trefil Toews a z brejku poté po krásné přihrávce debutanta Gustafssona Anisimov. Chicagu chybělo málo, aby zaskočené Wild potrestali znovu, jenže hned po přestávce z dorážky rozhodl zápas Niederreiter. Hawks měli v závěru pár šancí, Anisimov s Garbuttem ale neuspěli a z výhry se tak radují domácí. Doplněno: Marián Hossa zápas nedohrál kvůli zranění ve spodní části těla, nemělo by však jít o nic vážného.

Ryan Garbutt si připsal první bod za Blackhawks, když ve vlastní třetině vypíchl puk a Toews pak svou druhou trefou v zápase snížil. Poprvé se v NHL představil švédský zadák Erik Gustafsson. Na ledě strávil 12:17 a připsal si jednu střelu, jeden hit, +1 a jeden bod za pěknou asistenci u Anisimova gólu. Poprvé v sezoně pak nastoupil Ryan Hartman, ve třetí formaci s Teräväinenem a Kerem odehrál 10:54 a dvakrát vystřelil na Dubnykovu branku.