Hlavní Hanson, Pochmara
Čároví Sericolo, Shewchyk
Artem Anisimov se raduje po čtvrté brance

Druhý útok se postaral o výhru nad Edmontonem

Artemi Panarin se trefil po delším období a na výhře 4:2 proti Edmontonu se podílel hned dvěma zásahy z první třetiny. Na oba góly mu přihrál Patrick Kane, který měl prsty ve všech čtyřech brankách, když později sám jednu vstřelil a v posledních vteřinách připravil jednoduchou pozici Anisimovovi. Návrat uzdraveného Mariána Hossy umožnil trenérům poskládat zpátky tuto údernou formaci a trojice Panarin-Anisimov-Kane se jim odvděčila skvělou produktivitou. Oilers ve druhé třetině zasypali Crawfordovu branku 22 pokusy, chicagský gólman si ale poradil i v těch nejošemetnějších případech a vynikajícím výkonem si tak napravil dojem z předchozích dvou duelů. Po druhé přestávce sice v přesilovce inkasoval, domácí ale dotáhli zápas do vítězného konce a bodovali v United Center již v osmém utkání v řadě. Doplněno: Kane se s 23 body a 10 góly dotáhl na lídra produktivity Tylera Seguina, Panarin je nyní s 15 body nejproduktivnějším nováčkem NHL.