Hlavní Lee, Leggo
Čároví Amell, Heyer
Dennis Rasmussen se raduje ze své první trefy v NHL

Rasmussen skóroval při svém debutu, Kane má 600 bodů

Pětadvacetiletý útočník Dennis Rasmussen nastoupil ke svému prvnímu utkání za Blackhawks a hned se prosadil střelecky, když v 11. minutě pěkně tečoval střelu Shawa. Rasmussen přišel do Chicaga loni z Växjö, v této sezoně zatím na farmě v Rockfordu nasbíral 14 bodů (7+7) ve 22 zápasech. Hawks se mohli v utkání s Nashvillem opřít o špičkový výkon brankáře Crawforda, který pochytal celkem 36 střel a poradil si v řadě ošemetných situací. V úspěšné souhře pokračoval první útok Teräväinen-Toews-Hossa, finský mladík nejprve připravil přesilovkovou trefu pro Shawa a stejně jako proti Winnipegu se krátce po zahájení třetí třetiny radoval z gólu, když překonal Pekku Rinneho dokonalou ranou z pravého křídla. V závěru pak Patrick Kane znovu zachránil svou bodovou šňůru, střelou do prázdné branky uzavřel skóre na 4:1, bodoval už ve 23. utkání v řadě a zároveň dosáhl na hranici 600 kanadských bodů v NHL.