Hlavní L’Ecuyer, Sutherland
Čároví Devorski, Gibbs
Ryan Getzlaf slaví vítězný gól

Blackhawks prohráli s Anaheimem 2:3p

Po dvou domácích porážkách získali Hawks proti Ducks alespoň bod. „Dnes jsme si bod asi ani nezasloužili, ale bereme ho,“ potvrdil kouč Quenneville. Chicagu získal vedení přesilovkovou ranou Seabrook, jenže ve třetí části Anaheim přestřílel domácí 18:5 a otočil skóre na svou stranu. Nejprve dotlačil puk za čáru Silfverberg a ve 49. minutě dostal hodně prostoru v dobré pozici Perron. O tři minuty později se podruhé v utkání trefil Seabrook a o vítězi nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm v brejku neuspěl Kane, naopak hosté dostali výhodu přesilové hry, v níž zápas ukončil dorážkou Fowlerovy střely Getzlaf. „Chybí nám trochu rychlost a energie. Dneska to sice bylo trochu lepší, ale od prvního do posledního hráče musíme přidat,“ tvrdí kapitán Toews. Doplněno: Po nemoci se do sestavy vrátil Artemi Panarin, Chicagu ale bude chybět Marián Hossa, který z utkání odstoupil pro zranění ve spodní části těla. „Nemyslíme si, že je to vážné, ale chvíli nám bude scházet,“ prohlásil Quenneville.