Hlavní Pochmara, St. Pierre
Čároví Amell, Berg
Artemi Panarin slaví jeden ze svých gólů proti Rangers

Panarin nastřílel svůj první hattrick, Hawks uspěli v NY 5:3

Artemi Panarin zaznamenal v Madison Square Garden svůj první zámořský hattrick, svou úvodní trefou večera se navíc dotáhl na hranici 20 branek a zajistil si tak další část bonusů, které má v nováčkovské smlouvě. V utkání padlo celkem pět gólů v přesilovkách, zatímco domácí využili na začátku třetí třetiny dlouhého trestu Hinostrozy k otočení skóre, Chicago proměnilo následují dvě početní výhody, kdy byli vyloučeni Stålberg s Yandlem shodně za držení. Nejprve proměnil hezkou přihrávku Teraväinena zblízka Shaw a tři minuty před koncem vstřelil vítěznou branku po Kanově akci Panarin. Stejný hráč pak do prázdné uzavřel skóre na konečných 5:3 pro Blackhawks. Corey Crawford přispěl k výhře 31 zákroky, Henrik Lundqvist inkasoval čtyřikrát z 19 střel. Ve vyrovnaném utkání se oba týmy pravidelně střídaly v útočné třetině a přestože se Hawks k zakončení často nedostávali, nakonec si z New Yorku odvezli oba body a nyní je čeká návštěva Bílého domu, již třetí za posledních šest sezon.