Hlavní Chmielewski, Peel
Čároví Devorski, Driscoll
Artem Anisimov se raduje z gólu na 2:1

Blackhawks porazili Dallas 3:1

Chicago uspělo v utkání s Dallasem 3:1 a ve čtyřech zápasech během posledního týdne nasbírali doma celkem pět bodů. Následující týden se opět představí na ledě soupeřů, dvakrát v New Yorku a v noci na neděli v St. Louis. Skóre v utkání proti Stars otevřeli krátce po přestávce hosté, když do odkryté branky dorážel u tyčky Shore. Jenže náskok Dallasu nevydržel ani celou minutu, když Marián Hossa prostřelil Lehtonena od levého mantinelu a Hawks laciným gólem srovnali. Vítězný gól vstřelil ve 33. minutě Artem Anisimov po akci Ryana Hartmana, který naskočil na led z trestné lavice v ideální moment a v následném souboji uspěl proti bývalému hráči Chicaga Johnsovi. Na konečných 3:1 upravil parádní střelou v přesilové hře Artemi Panarin. Domácí se mohli opět spolehnout na brankáře Darlinga, na výhře se podílel 23 zákroky a vytáhl se zejména při šanci McKenzieho v první třetině.