Hlavní Nicholson, Sutherland
Čároví Amell, Brisebois
Brett Connolly při brance na 3:0

Blackhawks si přijeli do Washingtonu pro debakl 6:0

Chicagu utekl ve Washingtonu začátek a od samého úvodu tahalo za kratší konec. První drama před vlastní brankou sice Corey Crawford nějak uhasil, už v 7. minutě ale domácí dvěma slepenými zásahy získali náskok. Nejprve Crawforda prostřelil Beagle, kterému se proti Hawks tradičně daří a na konci zápasu přidal ještě jednu trefu, a následně zakončil pěknou kombinaci do prázdné Bäckström. Ještě před přestávkou uklidil odražený kotouč do sítě Connolly a zdálo se být hotovo. Jenže ve druhé části Hawks nesložili zbraně, v přesilovce měl dobrou šanci Anisimov, Desjardins trefil břevno a z gólu se později už radoval Hinostroza, jeho branka však nebyla po protestu domácí střídačky uznána. V druhé přesilovce měl puk nejčastěji na holi aktivní Beagle a hned po návratu vyloučeného Schmidta na led utnul i poslední naději na zvrat Wilson. „Byl to důležitý zápas, ale my jsme se s tím vůbec nevyrovnali. V první třetině jsme si skoro nesáhli na puk a pustili je do spousty šancí. Ve druhé už to bylo lepší, trochu jsme se vrátili do hry, jenže na konci je to 4:0 a to už je proti tak kvalitnímu soupeři obrovská ztráta,“ vyjádřil se trenér Joel Quenneville.