Hlavní Charron, Luxmore
Čároví Devorski, Miller
Anton Forsberg při svém prvním utkání za Chicago

Hawks ztratili v Torontu dvougólový náskok a mají jen bod

Chicago přišlo ve třetí třetině o dvoubrankové vedení a s Torontem nakonec prohrálo po prodloužení 3:4. Hawks měli výtečný vstup do zápasu a dokázali využít šťastných odrazů a zmatků v domácí obraně k náskoku 2:0. Nejprve si Ruttovu přihrávku srazil do sítě Marner a z dorážky pak zvyšoval kapitán Toews. Sharpův brejk následně Andersen zlikvidoval a skvělý zákrok špičkou betonu předvedl na druhé straně také Forsberg. Od druhé třetiny hru rozkouskovala řada vyloučení, hráči Maple Leafs postupně získali převahu a po střele Zaitseva se dočkali snížení. Ve třetí třetině sice v přesilovce dorazil Forslingovu nepřesnou střelu Pánik, domácí ale proměnili svůj tlak ve vyrovnání. Na středu dostal nejprve hodně prostoru Brown a v přesilovce tečoval Bozakovu nabídku na brankovišti Van Riemsdyk. V prodloužení už Toronto dominovalo a rozhodnutí přinesla povedená rána Matthewse. Anton Forsberg při svém debutu v chicagském dresu předvedl několik složitých zákroků a celkem pochytal 39 střel. „Hlavně díky němu jsme dnes získali alespoň bod,“ pochválil jej Jonathan Toews. „Pustili jsme je do spousty šancí, to pro nás není typické. Ale mají vynikající hráče, jsou nebezpeční, to se musí uznat,“ pronesl trenér Joel Quenneville.