Hlavní Furlatt, Romasko
Čároví Devorski, Murchinson
Čtvrtý útok v šanci před brankou Predators

Blackhawks neuspěli v Nashvillu a prohráli 2:3

Chicagu se nepodařilo zastavit rozjetý Nashville a po porážce s Predators 2:3 jsou bez bodu. Domácí měli vydařený vstup do každé třetiny a vždy dokázali po pár minutách skórovat. Na úvodní trefu Forsberga odpověděl o chvíli později Tommy Wingels, když mu gólovou střelu nabídl výtečnou přihrávkou DeBrincat. Patrick Kane poprvé po šesti zápasech vyšel bodově naprázdno, zejména v první třetině měl ale několik vynikajících příležitostí, ve kterých narážel na pozorného brankáře Rinneho. Do trháku se Predators dostali na začátku třetí dvacetiminutovky, když byl Kane vyloučen za krosček a Josi propálil Forsberga povedenou ranou v přesilovce. Hawks už dokázali pouze snížit poté, co Lance Bouma zakončil Haydenovu akci. V oslabení v brejku neuspěli ani Schmaltz, ani Anisimov, svou přesilovku hosté nevyužili a v poslední minutě pak Rinne zastavil velkou šanci Wingelse. „Začali jsme dobře, ale ve druhé třetině jsme trochu polevili. Pak jsme se snažili vrátit do zápasu a měli jsme nějaké slibné příležitosti, ale proti tak kvalitnímu soupeři musíte hrát pořád naplno, žádný výpadek si nemůžete dovolit,“ zhodnotil duel proti diviznímu rivalovi trenér Joel Quenneville. „Věříme si, máme za sebou povedený měsíc. Máme široký kádr a samozřejmě výborné brankáře, ale musíme vydržet, ještě je hodně co zlepšovat,“ pověděl Roman Josi, kapitán domácích, kteří zvítězili v 10 z posledních 12 zápasů.