60 B Delia (Zdravý)
Hlavní Hebert, L’Ecuyer
Čároví Murray, Racicot

Blackhawks nestačili na Floridu a prohráli 2:4

První třetina zápasu s Panthers nebyla z chicagské strany špatná, ačkoliv si domácí připravili několik slibných šancí. Aktivní byl zejména Carter Verhaeghe, Lankinen jej však vychytal a jednou mu výtečně pomohl Boqvist, který v pátek předvedl jeden ze svých nejlepších výkonů v sezoně. Hawks hrozili v solidně sehraných přesilovkách, Kane ale v dobré pozici nechal pouze vyniknout Bobrovského. Krátce po přestávce si Hagel pohledně zakombinoval s Kubalíkem a druhou trefou v sezoně zajistil Chicagu vedení, jenže Florida brzy dostala utkání pod kontrolu a nedala svému soupeř mnoho příležitostí nepříznivý stav zvrátit. Na dvakrát se prosadil domácí kapitán Barkov, pohotově se trefil Verhaeghe a už na 3:1 zvýšil ve 33. minutě Vatrano. Panthers si zápas už pohlídali bez větších problémů, v závěru pak jen Boqvist snížil přesnou ranou od modré na konečných 2:4. „Stále to bereme pozitivně, všechny týmy si během sezony projdou hluchým obdobím, nevyhne se to nikomu,“ komentoval Brandon Hagel poslední čtyři zápasy, z nichž Chicago třikrát prohrálo. „Pořád si věříme, víme, že máme dobré mužstvo. Odpočineme si a zase se do toho vrhneme. Budeme hrát jako dřív, známe svoje úkoly a to nám opět přinese výsledky.“