Viktor Svedberg (na snímku v loňském přípravném utkání proti Pittsburghu) skóroval 2,5 vteřiny před koncem první třetiny

Naděje Blackhawks znovu neuspěly v nájezdech

Chicago prohrálo i svůj třetí zápas na Turnaji nadějí v Londonu, podruhé za sebou ale o porážce rozhodly až nájezdy. Mark McNeill vstřelil dvě branky a Teuvo Teräväinan si připsal tři asistence. Do branky Blackhawks se opět postavit Mac Carruth. Chicago získalo v první třetině dvakrát vedení (trefili se McNeill a Svedberg), o druhé přestávce ale prohrávalo 3:2. Pak nejprve srovnal Brett Welychka a když Ottawa znovu odskočila, vyrovnal na konečných 4:4 po pěkné přihrávce Teräväinena McNeill. V prodloužení gól nepadl, asi v největší šanci vychytal gólman Senators Driedger Alexe Broadhursta a nakonec byl šťastnější i v rozstřelu. Doplněno: Sestava + sestřih