Hlavní Jackson, O’Rourke
Čároví Amell, Nansen
Justin Fontaine se raduje z prvního gólu

Minnesota doma opět bezchybná, je srovnáno 2:2

Čtvrtý zápas se odehrál v daleko větší rychlosti než ten předcházející, i tak ale byla domácí Minnesota ve všech ohledech lepším týmem. Blackhawks se znovu jen obtížně prosazovali do šancí a Wild je přestříleli 31:20. Ještě slabší výkon předvedlo Chicago ve vlastní třetině, kde jej domácí donutili k řadě chyb. Corey Crawford neodchytal vůbec povedený zápas, špatné svědomí bude mít hlavně u druhého gólu, kdy mu šťastně odrazil puk o brusli Pominville. O pár minut později sice Handzuš tečoval střelu Seabrooka, jenže z vyrovnání se Hawks radovali jen necelou minutu, když Crawforda prostřelil Niederreiter. Bryzgalov pak v brejku parádním zákrokem vychytal Sharpa a když se po druhé přestávce nechali brzy vyloučit Keith a po něm Rozsíval, získali Wild dvoubrankový náskok. Pět minut před koncem zneškodnil Bryzgalov šanci Morina i následnou dorážku a lepší možnost na snížení už Hawks neměli.

Střelu Nina Niederreitera zastavila ve 28. minutě až síť

Do sestavy Blackhawks se vrátili Jeremy Morin a Nick Leddy, jen na tribuně tak zůstali Kris Versteeg s Sheldonem Brookbankem. Nově poskládané útoky Hawks vydržely na ledě jen 7 minut než Wild vstřelili první branku, trenér Joel Quenneville pak bez většího úspěchu celou řadu dalších variant…