Hlavní L’Ecuyer, O’Halloran
Čároví Cameron, Knorr
Andrew Shaw před brankou Calgary

Jonas Hiller pochytal 49 střel a Flames vítězí v Chicagu 2:1

Brankář Jonas Hiller byl vyhlášen první hvězdou zápasu mezi Chicagem a Calgary, když se na výhře svého celku podílel celkem 49 zákroky. Blackhawks hosty přestříleli v první třetině 18:2 a v utkání hráli celkem 7 přesilovek, přesto vstřelili jen jedinou branku. Pět minut před koncem vypálil v početní výhodě od modré Sharp a jeho pokus šikovně tečoval Andrew Shaw. Video nebylo průkazné, zdálo se, že Shaw zahrál vysokou holí, gól ale platil a Chicago tak vyrovnalo na 1:1. V prodloužení měl dobrou šanci Richards a s nebezpečnou střelou Toewse si Hiller poradil, na druhé straně pak Crawford sice zneškodnil brejk Byrona, o chvíli později už ale nedosáhl na střelu Bäcklunda a bod navíc tak získali Flames. Hawks byli lepším týmem, vypracovali si řadu příležitostí, na pozorného Hillera si ale nepřišli. Po chybách Seabrooka a Richardse trefil z brejku v oslabení Byron tyčku, do vedení se ale stejně dostali hosté, když v polovině utkání prostřelil Crawforda od modré Wideman.