Hlavní Hebert, Watson
Čároví Cameron, McElman
Jonathan Toews se raduje po svém gólu v prodloužení

Jonathan Toews zařídil Chicagu druhý bod proti Predators

Chicago přivítalo v noci na neděli na domácím ledě Nashville a brzy se ujalo vedení, když střelou mezi betony překvapil Huttona Johnny Oduya. Ve 12. minutě pak krátce po skončení dvojnásobné přesilovky zamířil přesně Shea Weber a srovnal na 1:1. Blackhawks byli dvě třetiny lepším týmem, hlavně prostřední část ale byla na šance skoupá. Do poslední dvacetiminutovky vstoupili hosté aktivněji, hra se otevřela a oba brankáři měli dost práce. Největší šanci na změnu skóre měli Predators, jenže v situaci dva na nikoho předvedl Crawford proti Smithovi perfektní zákrok betonem. V prodloužení Sharp v dobré pozici podtrhl Ellise a hosté měli přesilovku, po více jak 100 zápasech ale v početní výhodě inkasovali. Toews vypíchl na modré kotouč Josimu a z brejku na druhý pokus překonal Huttona.

Poprvé v sezoně nastoupil obránce Michal Rozsíval. Na ledě strávil 14:13 a připsal si dva hity a jednu zblokovanou střelu. Ve dvojici s ním hrál nováček Trevor van Riemsdyk, který se letos poprvé objevil na levé straně. Jak Johnny Oduya, tak Jonathan Toews oslavili své první letošní trefy. Oduya navíc přidal pět zblovaných pokusů Predators.