Hlavní Dwyer, Furlatt
Čároví Henderson, Heyer
Kimmo Timonen děkuje fanouškům Flyers

Chicago znovu ve Philadelphii neuspělo, Flyers vyhráli 4:1

Blackhawks size zahájili čtyřzápasový výjezd výhrou v New Yorku, když vrátili Rangers porážku 1:0, v dalších duelech ale herně vůbec nepřesvědčili. Celkem nastříleli pouhých 5 branek, z toho tři při ne zrovna povedené výhře v Carolině. Ve Philadelphii Chicago v základní části nevyhrálo už od roku 1996 a tuto dlouhou sérii nezlomilo ani ve středu. Corey Crawford sice chyboval v rozehrávce před první brankou Simmondse, jinak ale zvládl několik těžkých situací na jedničku a opět držet svůj tým ve hře. Po teči Whitea a pěkné akci Voráčka se Girouxem vedli domácí ve 34. minutě už 3:0, na začátku třetí části pak sice Shaw v přesilovce tečoval ránu Keitha, další branku už ale Hawks nepřidali a nakonec prohráli 4:1. Právě Shaw minul ještě za stavu 1:0 prázdnou branku a utkání se tak mohlo vyvíjet jinak… Flyers v 10. minutě promítli za aplausu publika na kostce video se sestřihem nejlepších momentů Timonena v dresu domácích. Tři hráči odstoupili ze zápasu se zraněním a zatímco Philly budou Simmonds a MacDonald chybět do konce sezony, u chicagského Nordströma není doba absence zatím známa.