Hlavní Kowal, Meier
Čároví Henderson, Lazarowich
Jonathan Toews střílí vítězný gól

Blackhawks urvali zápas ve Winnipegu a vyhráli 4:3

Zajímavý zápas sehrály v neděli ve Winnipegu dva týmy, které v danou chvíli obsadily poslední dvě příčky pro playoff v Západní konferenci. Tak jako v předchozích střetnutích v této sezoně Jets ukázali, že se jim proti Chicagu daří, na výhru to ale tentokrát nestačilo. Po úvodní brance Shawa v přesilovce se domácí dostali ve druhé části do vedení, když Crawforda překonal dvakrát v početní výhodě Byfuglien a jednou v oslabení při špatném střídání Hawks Wheeler. Za hosty vyrovnal na 2:2 pěknou tečí Richards, jenže Jets si ještě před přestávkou vzali svůj náskok zpátky. Byfuglien nejprve trefil tyčku, na jeho druhou ránu pak už Crawford nestačil pořádně zareagovat. Ve třetí třetině ale Chicago otočilo zápas a výhru urvalo. Enström po střetu s rozhodčím ztratil hůl a Sharp využil následný brejk. Richards pak sice svou velkou šanci neproměnil, Hawks ale ubránili poslední přesilovku Jets a krátce před koncem tečoval Hjalmarssonovu střelu mimo Pavelcův dosah Toews.