Hlavní Kowal, Lee
Čároví Driscoll, Galloway
Blues oslavují první branku Jokinena za St. Louis

Blues vyhráli v Chicagu a poskočili na první místo v divizi

„Proti nim je to snad pokaždé o gól,“ řekl po domácím porážce 1:2 se St. Louis trenér Quenneville. „Na konci jsme je zatlačili a v určitých chvílích zápasu hráli dobře, jenže se bojovalo o čtyři body a ty nemáme.“ Blackhawks se dostali do vedení v první třetině, když chybu v rozehrávce potrestali Hossa s Versteegem. Hosté se trefili dvakrát v prostřední části, přesilovku využil Backes a vítězný gól pak vstřelil z dorážky Jokinen. Ve druhé části se po náletu Shawa do Jackmana hra dost přiostřila a oba týmy přišly o jednoho obránce – Chicagu se lehce zranil Timonen, za Blues nedohrál Bortuzzo. Oba brankáři podali kvalitní výkon, Crawford zneškodnil brejk Stastnyho i následnou dorážku, Allen vychytal Saada a dvakrát v šanci Bickella. Hossa mohl srovnat na konci druhé části, ale trefil jen tyčku, Blues po přestávce ustáli pár těžkých minut pod tlakem a zápas pak až do konce v podstatě kontrolovali. Se 105 body St. Louis vystřídalo na čele Centrální divize Nashville (104), Chicago je stále třetí (102). Všechny tři týmy mají nyní shodně 79 odehraných zápasů.