Hlavní Lee, Pollock, St. Laurent
Čároví Heyer, Murchinson
Filip Forsberg při čtvrté brance

Blackhawks se vrací s jednou výhrou, druhý duel prohráli 2:6

Ve druhém střetnutí Chicago neuspělo, domů se ale po výhře v prvním utkání vrací s jednou výhrou. V pátek začali opět lépe domácí a herně ovládli úvodní třetinu. Už ve 3. minutě využil střelou z úhlu přesilovku Wilson a po Sharpově pěkné trefě na 1:1 prostřelil Crawforda pár vteřin před sirénou Josi. Ve druhé části Blackhawks přidali, v dlouhé přesilovce si sice ještě nic nevypracovali, ale o chvíli později srovnal Kane. Hosté byli při jeho brance na ledě v šesti a gól a tak zřejmě neměl platit. Z nerozhodného stavu se nicméně Chicago dlouho neradovalo, z dorážky se prosadil Smith. Ve třetí části měli Hawks pár šancí, ale nic výrazného a když v 53. minutě zaskočil hostující obranu zblízka Forsberg, zdálo se být rozhodnuto. Domácí pak ještě do nefunkční obrany přidali dvě rány a radují se z výhry 6:2. Ta má ale pro ně poněkud trpkou příchuť, protože utkání nedohrál kapitán Weber. Více informací o jeho zranění však zatím není k dispozici. Doplněno: Vyjádření trenéra Quennevilla a útočníka Predators Smitha.

„Byl to jeden z těch zápasů, kdy nám to tam prostě napadalo,“ řekl trenér Joel Quenneville. „Na konci utkání jsme ho [Crawforda] mohli stáhnout ze hry, ale bylo už tak pozdě, že jsme to nechali být. Uvidíme [kdo nastoupí do branky v neděli]. Probereme to zítra a pozítří a rozhodneme se proto, s kým budeme mít lepší šanci na výhru.“

„Je to důležitá výhra,“ řekl Craig Smith, se třemi body nejproduktivnější hráč duelu. „Bylo vidět, že jsme si to vybojovali důslednou prací. Tlačili jsme, vyhrávali souboje a odjezdili to. Nenechali jsme se odradit, z toho jsme pak těžili.“