Hlavní Dwyer, L’Ecuyer
Čároví Galloway, Racicot
Vladimir Tarasenko slaví svou vítěznou trefu

Blackhawks ztratili dobře rozehraný zápas proti Blues

Fanoušci viděli ve středu v Chicagu divoký zápas, ve kterém padlo celkem 11 branek. Když Teräväinen zvýšil v 7. minutě už na 3:1, zdálo se, že domácí budou mít proti Blues usnadněnou pozici. Ještě do přestávky přidali Hawks další dvě trefy a těšili se z pohodlného náskoku 5:2. Jenže od té chvíle už dávali góly jen hosté ze St. Louis a náhradník Allen, který vystřídal Elliotta po čtvrté brance, zůstal dále nepřekonán. Bouwmeester snížil zblízka v přesilovce ve 38. minutě a o chvíli později vyrovnal z ostrého úhlu do odkryté branky Backes. Ve třetí části měli Blackhawks střeleckou převahu, ale o vítězi rozhodla až čtvrtá minuta prodloužení, když sérii pokusů zakončil přesnou ranou Tarasenko. Poprvé za Chicago se trefil Marko Daňo, když ve 3. minutě otevřel skóre zápasu. Svůj první gól v sezoně zaznamenal Andrew Shaw, který o chvíli později proměnil trestné střílení. Hawks bodovali v sedmém domácím utkání v řadě, série výher se však zastavila na šesti.