Hlavní Hebert, Meier
Čároví Driscoll, Gibbs
Artem Anisimov se raduje z vítězného gólu

Blackhawks porazili St. Louis 4:2

Zápas proti St. Louis se Chicagu v United Center vcelku vydařil, domácí dali tři krásné branky a nakonec se radují z výhry 4:2. Hawks se museli obejít bez obránce Hjalmarssona a nemocného brankáře Crawforda, Scott Darling ale předvedl spolehlivý výkon a ve třech velkých příležitostech si na něm vylámal zuby Paul Stastny. Skóre otevřel v 5. minutě Toews po nádherné přihrávce Schmaltze, a později přidal druhou trefu po kombinaci s Toewsem Patrick Kane. Blues ale dvoubrankové manko smazali, nejprve se prosadil Pääjärvi a přesilovku ve druhé třetině pak využil Pietrangelo. Rozhodující gól vstřelil několik minut před koncem Artem Anisimov. Po parádní přihrávce Panarina projevil trpělivost a Allena překonal k bližší tyčce. „Věříme si a tak to má být. V téhle fázi sezony se už musíte těšit na playoff a v kabině by měla panovat dobrá atmosféra. Máme radost z toho, jak se nám teď daří hrát,“ libuje si brankář Darling. Doplněno: Duncan Keith zaznamenal svůj 500. bod v NHL.

Tomáš Jurčo
Tomáš Jurčo

Tomáš Jurčo odehrál svůj první zápas za Blackhawks. Na ledě strávil ve formaci s Hossou a Krügerem nebo Kerem celkem 12:44 a připsal si dvě střely a jeden hit.