Hlavní Kozari, Romasko
Čároví Barton, Gawryletz
Marián Hossa v šanci před brankou Ducks

Série výher je u konce, Bernier udržel v Chicagu čisté konto

Blackhawks sice Anaheim přestříleli v první třetině vysoko 19:2, na brankáře Ducks Jonathana Berniera však ani v úvodní části, ani ve zbytku zápasu recept nenašli. Utkání nakonec rozhodla jediná trefa, když ve 38. minutě zamířil pod Crawfordovu vyrážečku Corey Perry. Domácí se už radovali po odražené Hossově střele, kterou zastavila tyčka, a Ducks uspěli hned z protiútoku. Bernier si svou druhou nulu v sezoně zasloužil 43 zákroky, v první třetině zasahoval třeba po pěkné akci Pánika, který jinak zaujal rvačkou s Getzlafem. V prostřední dvacetiminutovce měla dvakrát slibné přečíslení čtvrtá formace, Tootoo však gólově zakončit nedokázal a stejně se vedlo i v samém závěru Panarinovi s Toewsem, jejichž nebezpečné střely Bernier pokryl. Poprvé po návratu nastoupil za Chicago Johnny Oduya a po zranění se na ledě znovu objevil i jeho parťák Hjalmarsson. „Kromě gólů jsme nehráli špatně. Nestříleli jsme sice úplně z ideálních pozic, ale určitě to nebyl úplně nepovedený výkon,“ zhodnotil kouč Quenneville.