Hlavní Leggo, Skilliter
Čároví Alphonso, Gibbs
Ryan Hartman slaví vítězný gól

Hartman rozhodl prodloužení v Torontu, Hayden má první gól

Blackhawks si z třízápasového výjezdu po východní Kanadě přivezli šest bodů za tři výhry. V Torontu sice svého soupeře přestříleli 39:26, jenže většinu utkání byli domácí o trochu nebezpečnějším týmem a těžili hlavně ze své rychlosti. Skóre otevřel v 9. minutě Matthews, když se při protiútoku Leafs uvolnil před brankou a usměrnil přihrávku Nylandera. V polovině zápasu pomohla Crawfordovi horní tyčka a krátce na to hosté srovnali. Přihrávku Toewse si šikovně zpracoval nováček v sestavě Hawks John Hayden, prostřelil Andersena a ve svém druhém utkání v NHL se hned radoval z první trefy. Oba celky pak měly několik velmi dobrých příležitostí a blízko gólu byl na začátku třetí třetiny i Tomáš Jurčo, skóre se však neměnilo. V prodloužení měli domácí dvě obrovské šance, Crawford ale udržel svou branku zakletou a tak udeřilo na druhé straně, když se z přečíslení 2 na 1 trefil Ryan Hartman. „Moc šancí jsme jim nedali, bylo to vyrovnané. Oba týmy měly nějaké příležitosti, ale ne mnoho. Nám to nevadí, počkáme si a uvidíme, jak se zápas vyvrbí,“ hodnotil trenér Joel Quenneville.

John Hayden vyrovnává svou první brankou v soutěži na 1:1