Hlavní Charron, Luxmore
Čároví Alphonso, Pancich
Ryan Hartman před brankou Bruins

Blackhawks prohráli doma s Bostonem 2:3

Zatímco Blackhawks mají po včerejší porážce Minnesoty s Nashvillem jisté 1. místo v Západní konferenci, Boston stále bojuje o pozice a rozdílná motivace obou týmů se v nedělním utkání trochu projevila. Klíčovou postavou duelu mezi finalisty Stanley Cupu z roku 2013 byl brankář Anton Khudobin. Ten má v poslední době výtečnou formu a na výhře Bruins 3:2 se podílel hned 41 zákroky. Skóre se poprvé měnilo v 7. minutě po střele Cháry, kterou tečoval Van Riemsdyk a zřejmě i Spooner. Domácí pak měli několik příležitostí, jenže Oduya minul odkrytou branku, střely Hossy a Panarina Khudobin zlikvidoval a tak udeřilo na druhé straně. Do Marchandovy přihrávky se opřel Bergeron a Crawford vyrážečkou nedosáhl. Vcelku komickým gólem snížil ve 2. dvacetiminutovce Panarin, když nadvakrát dorazil Seabrookovu střelu, přičemž poprvé trefil jen v brance ležícího Pánika. Ofenzíva Hawks se v poslední části trochu rozjela, Khudobin byl však pozorný a když se do chicagské třetiny vyřítil zadák Miller, bylo to znovu o dvě. Vzápětí sice proměnil dobrou práci Haydena ve svou druhou branku v sezoně Tootoo, jenže v závěru už obrana Bruins těsný náskok ubránila a získala v boji o playoff na Východě dva cenné body.