Hlavní Joannette, Pollock
Čároví Alphonso, Pancich
Tyler Ennis před brankou Blackhawks

Blackhawks prohráli doma s Minnesotou 2:5

V poměrně nezáživném utkání prohrálo Chicago doma s Minnesotou 2:5, když inkasovalo čtyři branky v poslední třetině. Zápasu na obou stranách trochu chyběla přesnost a když už se jeden ze soupeřů dostal do šance, oba brankáři byli připravení: Crawford zlikvidoval brejk Zuckera a Dubnyk nadvakrát vychytal Boumu. Skóre se poprvé měnilo až před druhou přestávkou, když po chybě Forslinga protlačil střelu na bližší tyčku Staal. Chicago srovnalo ve 49. minutě, v rozhozené obraně hostí měl Hartman na dorážku Kanova nahození spoustu času. Jenže o chvíli později se utkání zlomilo ve prospěch Wild. Seabrook neudržel kotouč v útočném pásmu a z brejku dvou na jednoho zakončil do prázdné Stewart. Chicago protestovalo kvůli ofsajdu Zuckera, jenže rozhodčí posoudili situaci v jeho neprospěch, když se puk smolně odrazil od ležícího Seabrooka. V následné přesilovce se chytře prosadil Zucker, dva další góly přidali hosté při hře Hawks bez brankáře a v samém závěru už jen korigoval šťastnou ranou Forsling, když se puk z jeho hole odrážel od Toewse s Dumbou.

„Byli dobře připravení. Od začátku se jim dařilo v soubojích, těch jsme hodně v důležitých místech prohrávali,“ zhodnotil trenér Joel Quenneville.

„Hráli jsme dobře, dneska to byl od nás slušný výkon. Bojovali jsme až do konce,“ prohlásil Ryan Hartman, spolu se Saadem v začátku sezony nejproduktivnější hráč Blackhawks. „Při výzvě (o přezkoumání ofsajdu) nám to nevyšlo a to zápas tak trochu poznamenalo.“