Hlavní McIsaac, Rooney
Čároví Nagy, Racicot
Momentka z utkání Blackhawks v St. Louis

Blackhawks se vrací ze St. Louis s porážkou 2:5

Ve středu vyrazili hráči Hawks k utkání s rivalem ze St. Louis, domů se však vrací bez bodu. Blues získali už v 5. minutě náskok, když se před Crawfordem zjevil Schwartz a pohodlně otevřel skóre. A právě Schwartz byl ústřední postavou tohoto střetnutí, když se na výhře Blues 5:2 podílel hattrickem. Ještě v první třetině sice na krátko ze zápasu odstoupil pro zranění, po přestávce se ale vrátil a brzy se radoval z další snadné trefy. Brankář Allen jej dlouhou přihrávkou při špatném střídání Hawks poslal do brejku a Schwartz vykoupal Crawforda podruhé. O chvilku později si Anisimov neporadil s přihrávkou Seabrooka a Tarasenko potrestal hosty přesnou ranou z otočky. Chicago vystřelilo za 40 minut jen 8 střel, za rozhodnutého stavu pak sice využilo dvě z řady přesilovek, ale na zvrat už bylo pozdě. Blues byli jednoznačně lepším týmem, další nebezpečné situace navíc Crawford vyřešil. Zákrokem večera se však prezentoval Allen, když na brankové čáře na poslední chvíli zastavil kotouč z hole Kanea. „Hráli dobře a my byli příšerní. Špatný začátek, špatný prostředek, prostě nic moc. Otřesnější už to být nemohlo,“ hodnotil kouč Joel Quenneville.