Hlavní Charron, Hanson
Čároví Gawryletz, Rody
Lance Bouma vstřelil vítězný gól

Lance Bouma rozhodl svým prvním gólem zápas v Arizoně

Útočník Lance Bouma se trefil poprvé v dresu Blackhawks a v 56. minutě tak rozhodl o výhře Chicaga v Arizoně. Puk se mu po Wingelsově teči Keithovy střely příhodně odrazil a Bouma si v lehké situaci věděl rady. Domácí, kteří jsou po osmi zápasech jediným celkem soutěže stále bez výhry, se dostali do vedení po šťastném gólu Fischera, jehož přihrávku si srazil do sítě Oesterle. Jen krátce poté však Hawks srovnali, když v přesilovce tečoval střelu Toewse Pánik. V polovině utkání proměnil Patrick Kane svůj brejk a na 3:1 zvýšil z trestného střílení Wingels, brankář Domingue mu však těsně vyrazil puk z hokejky a gól tedy nebyl uznán. Naopak, do třetí třetiny se šlo za vyrovnaného skóre, když se trefil Keller. Na vítěznou branku Boumy navázal ještě Wingels a Blackhawks se radovali z výhry 4:2. „Poslali jsme je (čtvrtý útok) na konci na led, protože si to svým výkonem zasloužili. Takové góly v této lize padají, dorážky, z brankoviště. Z toho si mohou ostatní vzít příklad,“ chválil trenér Joel Qunneville. „Věřili jsme si, ale udělali jsme pár chyb a měli trochu smůlu. A tak už to jde dva nebo tři týdny,“ postěžoval si domácí kouč Rick Tocchet.