Hlavní Brenk, Rank
Čároví Brisebois, Wheler
Michal Kempný v souboji před brankou Blackhawks

Chicago opět nestačilo na Nashville a prohrálo 1:2

Blackhawks trochu zamíchali složením útočných řad, ve výsledku si ale k výhře v utkání s Nashvillem nepomohli. V první třetině přitom svého soupeře zatlačili a na Rinneho branku vypálili přes dvacet ran, získali však jen šťastné a hubené vedení 1:0. Schmaltz se v oslabení dostal do brejku, nadvakrát ještě Rinneho nepřekonal, z následné dorážky už se ale prosadil Artem Anisimov. Jenže na povedený výkon z úvodní dvacetiminutovky už Hawks nenavázali, obraz utkání pozměnila také série vyloučení a domácí se stále obtížněji prosazovali do zakončení. Skóre srovnal už v 21. minutě Järnkrok, když potrestal nepřesnou rozehrávku Keitha ve vlastní třetině, a v polovině duelu se v přesilovce trefil na bližší tyčku Smith. Corey Crawford si v utkání připsal několik těžkých zákroků, důležitý byl zejména ten v končící druhé třetině při brejku Arvidssona v oslabení. Ve třetí části byl nejblíže vyrovnání Hayden, jeho pokus zblízka pět minut před koncem ale Rinne kryl a celkem 43 zásahy přispěl k výhře hostí 2:1. „Těžká porážka, hráli jsme dobře. Dobře jsme bruslili a vytvářeli si šance, na tom se dá stavět. Těžko říct, co nám scházelo, možná trochu štěstí na brankovišti. Ale jinak jsme odehráli povedený zápas,“ vyjádřil se brankář Crawford.