Hlavní Hebert, L’Ecuyer
Čároví Gibbons, MacPherson
Corey Crawford

Chicago zahájilo vánoční výjezd porážkou v Dallasu 0:4

Zápas v Dallasu se Blackhawks vůbec nevydařil, k matnému výkonu se přidalo trochu smůly a výsledkem je jasná porážka 0:4. Domácí se dostali do vedení v závěru první třetiny, když krátce po skončení Wingelsova trestu uklidil puk do odkryté branky Benn. Po přestávce si Stars vypracovali tříbrankový náskok a utkání už si pohlídali. Nejprve se tečí prosadil Roussel a následně Seguin využil příhodného odrazu v početní výhodě při zbytečném vyloučení Hartmana. Druhá třetina jinak přinesla nezáživný hokej s minimem střeleckých pokusů a přestože Benu Bishopovi stačilo na čisté konto 22 zákroků, příliš se u nich nenadřel. „Předchozí dva zápasy jsme odehráli asi nejlépe v celé sezoně, pak jsme měli pár dní volno a dneska nám to uteklo, nechytali jsme se,“ vyjádřil se kouč Quenneville. Po utkání gratuloval svému kolegovi Kenu Hitchcockovi, který jako třetí trenér oslavil své 800. vítězství NHL. Před ním to dokázali Scotty Bowman a právě Joel Quenneville. Doplněno: Richard Pánik nahradil v sestavě Patricka Sharpa, který zůstal na tribuně poprvé od sezony 2005–2006.