Hlavní Jackson, Schlenker
Čároví Cormier, Gibbons
David Kämpf v souboji s Markem Stonem

Blackhawks vybojovali v Calgary bod

Chicago ztrácelo v utkání proti Calgary už 3:0, nakonec ale dokázalo vyrovnat a dotáhnout zápas do prodloužení. V něm Glasse prostřelil povedenou ranou domácí kapitán Mark Giordano a rozhodl tak o výhře Flames 4:3. První třetina hostujícímu celku utekla, jenže jediný gól v ní Glass inkasoval až po závaru na brankové čáře v poslední vteřině. Branky začaly padat ve druhé dvacetiminutovce, když nejprve zvýšil šikovnou tečí v přesilovce Tkachuk a Monahan pak po pěkné přihrávce od Gaudreaua poslal Flames do třígólového trháku. Hawks se dostali na dostřel ještě do poloviny zápasu po přesilovkové ráně Oesterleho a o minutu později se z dorážky prosadil Toews. Ve třetí třetině Pánik trestuhodně zahodil šanci na vyrovnání, Saad v dobré pozici minul a na druhé straně držel chicagské naděje při brejku Gaudreaua brankář Glass. Hosté nakonec srovnali při hře bez brankáře, hned po buly pohotově vystřelil Saad a obránce Hamonic puk srazil mezi Smithovy betony. V prodloužení pak získali bonusový bod domácí Flames. „První třetina byla jejich a gól na konci nás zabolel. Najednou jsme prohrávali o dva, o tři, ale dobře jsme se s tím srovnali. Když došlo na hru bez brankáře, tak nakonec ten bod samozřejmě bereme,“ vyjádřil se trenér Quenneville.