Hlavní Hebert, L’Ecuyer
Čároví Alphonso, Pancich
Závar před brankou Chicaga

Chicago otočilo zápas s Vegas, nakonec ale prohrálo 4:5

Blackhawks v prvním domácím utkání po delší době nedokázali navázat na podařený výkon v New Yorku a s Vegas prohráli 4:5. Hosté sice dvakrát vedli o dvě branky, Chicago ale ve druhé třetině zabralo a když Sharp se Schmaltzem potrestali chyby Golden Knights, bylo vyrovnáno. Krátce po druhé přestávce našel Hinostroza, pro kterého to byl třetí bod večera, Toewse a domácí získali poprvé v utkání náskok. Jenže od té doby mělo navrch Vegas, včerejší zápas na hráčích soupeře nebyl příliš znát, díky své rychlosti se ve zbytku zápasu prosazovali stále častěji a výsledek znovu otočili. Nejprve se po vhazování pěkně trefil Eakin, Glass pak vychytal Theodora, na brejk Smitha už ale nedosáhl. Murphy propadl na modré čáře, útočníka Knights už nikdo nedostihl a jeho střela na vyrážečku rozhodla zápas. V závěru měl dvě pěkné šance Forsling, skóre se však již nezměnilo. „Střídáme dobré chvíle s horšími a těch bylo dneska příliš. V obraně jsme nehráli vůbec dobře, nechávali jsme je v klidu zavést puk do třetiny a tak jsme rozhodně hrát nechtěli,“ kritizoval trenér Quenneville.