Hlavní Joannette, Lambert
Čároví Knorr, Murchinson
Dominik Kubalík snižuje na 2:7 (© Michael Martin/NHLI via Getty Images)

Blackhawks utrpěli v Denveru debakl 3:7

Odveta v Coloradu se Chicagu vůbec nepovedla. Už ve 2. minutě sice trefil Saad v oslabení pěknou Smithovu přihrávku, jenže domácí dvěma góly Kadriho otočili skóre. Na konci první třetiny Hawks nevyužili početní výhodu 5 proti 3, aby se vrátili do utkání, a po přestávce se zápas definitivně zlomil ve prospěch domácího celku. Ten totiž bez problémů ubránil tři minuty pokračující přesilovky a krátce po návratu vyloučeného Gravese na led zvýšil Doonskoi už na 4:1. V polovině zápasu to bylo o šest branek, přičemž poslední dvě inkasoval Corey Crawford, který v brankovišti vystřídal Robina Lehnera. Ve zbytku zápasu jen korigovali skóre Dominik Kubalík a v přesilovce Patrick Kane. „Je to ostuda, musíme se probrat a otočit to. Je na čase, abychom se podívali do zrcadla a přistupovali k tomu správným způsobem, o ničem jiném to není,“ láteřil gólman Lehner. „Velké zklamání, hlavně ve druhé třetině. Ne každé střídání bude dokonalé, ale musíme se o to snažit a nemyslím si, že to dneska o sobě můžeme říct,“ vyjádřil se trenér Jeremy Colliton. Chicago si pomohlo třemi body a povedeným výkony z těžkého dvojzápasu s Dallasem, jenže proti Coloradu nestíhalo a dostalo dvě kruté lekce. Doplněno: Anton Wedin odehrál při svém debutu v NHL 10:52, během kterých si připsal jednu střelu, menší trest a +1.