68 O Koekkoek (Zdravý)
Hlavní Hebert, Rooney
Čároví Mills, Murchinson

Blackhawks propadli v Las Vegas 1:5

Zatímco v první třetině ještě Chicago sehrálo s Vegas vyrovnanou partii, po přestávce už domácí tým na ledě dominoval. V závěru druhé části měli Hawks příležitost vstřelit v přesilovce kontaktní gól, jenže Smith obral o kotouč DeBrincata a při brejku dva na jednoho připravil snadnou trefu pro Karlssona. Ve 44. minutě zvyšoval Stone po podobné akci už na 4:0, třetí třetina se ale jen dohrávala z povinnosti. Domácí brankář Fleury nakonec přišel o čisté konto až v poslední minutě, když v přesilovce přesně zamířil Dominik Kubalík a radoval se tak ze svého 8. gólu v sezoně. Změny v sestavě Chicagu nepomohly, Kaneův útok se ve Vegas vůbec neprosadil a když kvůli poraněnému ramenu ze zápasu odstoupil Calvin de Haan, dostali se hosté do příliš obtížné situace. Fleury sice pochytal několik slibných šancí zejména Saadovi s Toewsem, také Crawford si ale na druhé straně připsal několik vynikajících zákroků. „Je prostě neuvěřitelné, s čím vším se musí naši brankáři v některých zápasech letos potýkat. Necháváme je v tom koupat. Je dobré to [když se Crawford na spoluhráče rozčílil] vidět, aspoň nás to probere, abychom lépe bránili,“ vyjádřil se obránce Connor Murphy. „Nemáme radost, postupně nás utahali. Jak na puku tak při přechodu do útoku byli dneska lepší než my. Musíme se zvednout, zítra si odpočinout a pak předvést lepší výkon,“ zhodnotil kouč Jeremy Colliton.