Role Jméno
Hlavní Charron, Pochmara
Čároví Gawryletz, Nagy

Chicago prohrálo odvetu v Nashvillu po nájezdech 1:2

Druhý den po sobě se střetli Blackhawks a Predators a utkání opět dospělo do prodloužení, po kterém získal druhý bod domácí celek. Chicago nastoupilo se sedmi obránci, když Highmora nahradil v sestavě nováček Nicolas Beaudin (druhý zápas v NHL). Do branky se postavil Kevin Lankinen a předvedl vynikající výkon, když pochytal celkem 41 střel, svůj tým podržel při několika závarech i fantastickým zákrokem při brejku Forsberga. Překonal jej pouze střelou mezi betony ve třetí třetině Cousins a Blackhawks po pár minutách srovnali, když pěknou kombinaci čtvrtého útoku zakončil nadvakrát Carpenter. První bod v NHL si připsal Brandon Hagel a poprvé letos bodoval David Kämpf. V prodloužení byl hodně aktivní Janmark, jeho pokus ale zastavila branková konstrukce a tak rozhodly až nájezdy, v nichž se prosadil pouze domácí Duchene, který tím oslavil svůj 800. zápas v soutěži. Predators byli po většinu utkání opět lepším a aktivnějším týmem, přesto nemělo Chicago daleko k vítězství, ačkoliv lví podíl na nerozhodném skóre měl brankář Lankinen. „Škoda, že jsme nevyhráli. V prodloužení jsme měli šance, jindy by tam možná něco spadlo. Ale osobně se cítím dobře, věřím si,“ pověděl finský gólman. „Dneska to byl daleko lepší výkon. Ubojovaný zápas, dvě třetiny se toho moc neudálo, teprve potom se hra trochu otevřela. Dostali se do vedení, když jsme ztratili puk v dobré pozici a inkasovali z protiútoku, ale dobře jsme se s tím srovnali a [Carpenter] pak dal důležitý gól,“ řekl trenér Colliton. Doplněno: Patrick Kane odehrál 27:17 (čtyři střely).