74 O Beaudin (Jiné)
60 B Delia (Zdravý)
Hlavní Morgan, Sutherland
Čároví Baker, Knorr
Philipp Kurashev střílí první branku zápasu (© Chase Agnello-Dean/NHLI via Getty Images)

Chicago porazilo v odvetě Columbus 3:1

Na nedělní utkání s Chicagem jistě brankář Blue Jackets Elvis Merzlikins dlouho nezapomene. Za vyrovnaného stavu uprostřed třetí třetiny chyboval za brankou a nahození Piuse Sutera si pak smolně srazil za čáru. Jen o pár minut později svou chybu zopakoval, Kurashev posunul kotouč na Kanea a ten z ostrého úhlu trefil odkrytou síť. Utkání to jinak bylo vyrovnané, bez spousty výrazných příležitostí. Blackhawks otevřeli skóre při přečíslení, když Kurashev usměrnil puk na brankové čáře, a Columbus srovnal dorážkou Jennera, další gól už ale opět vynikající Lankinen za svá záda nepustil. „Každým zápasem, ba každou třetinou, se na ledě cítím pohodlněji a víc a víc si věřím. Na svoje čísla se moc neohlížím,“ pověděl Lankinen po utkání, čísla má však na začátku své kariéry v NHL skvělá a chytá s úspěšností 93,7 %. „Byli jsme silní v soubojích, když to bylo potřeba. [Lankinen] měl pár důležitých zákroků, samozřejmě. A dařilo se nám v oslabení, hlavně na konci zápasu,“ liboval si trenér Colliton. Poprvé v NHL nastoupil útočník Reese Johnson a během 10:56 rozdal hned sedm hitů. Kvůli covidu ze hry vypadla další dvojice hráčů, Beaudin s Carpenterem.