27 O Boqvist (Jiné)
60 B Delia (Zdravý)
Hlavní Brenk, Hanson
Čároví Flemington, Smith
Mattias Janmark vyrovnává proti svému bývalému týmu (© Tom Pennington/Getty Images)

Blackhawks opět porazili Dallas v prodloužení 2:1

Domácí Stars naskočili do zápasu ve vysokém tempu a Chicagu chvíli trvalo než se dokázalo přizpůsobit. Po chybě Sutera se ke snadnému zakončení protáhl Hintz a zajistil Dallasu náskok, jenže fantastický Lankinen v brance Blackhawks už znovu neinkasoval a připsal si celkem 34 úspěšných zákroků. Při střele Benna v přesilovce těsně mimo měl štěstí, pochytal ale několik brejků i dalších složitějších situací. Chicago mohlo srovnat po ráně sebevědomě hrajícího Beaudina v přesilovce do břevna a DeBrincat promáchal v přečíslení, kdy mu šanci pěkně připravil Kane. Blackhawks v úvodu nevyužili několik přesilovek, právě v početní výhodě ale nakonec vyrovnali, když ve 35. minutě usměrnil puk z hole Kubalíka do sítě Mattias Janmark. A protože jinak byl nováček Oettinger v domácí brance bezchybný, znovu dospělo utkání do prodloužení, ve kterém napravil své dřívější zaváhaní Pius Suter a zařídil Chicagu druhý bod. A na ledě byli v tu chvíli v dresu Blackhawks pouze samí nováčci! „Ani jsem nevěděl, že je puk za čárou, dokud jsem neslyšel [Hagela]. Vím, že to šlo do tyčky, tak mám radost, že to tam spadlo,“ těšil se Suter. „Skvělý pocit, víc jsem si při návratu sem nemohl přát. Tím spíš, že to byl důležitý gól a pomohl k výhře,“ radoval se další střelec Mattias Janmark.

Pro zranění vypadl ze sestavy Murphy a Hawks znovu hráli na sedm obránců. Kromě Carlssona naskočil poprvé za Chicago Madison Bowey a během 10:28 zapsal dva hity a jeden blok.