32 B Stalock (Zraněný)
Hlavní Kozari, South
Čároví Gawryletz, Tobias

Petr Mrázek vychytal Chicagu bod v LA

Zatímco před týdnem Blackhawks doma porazili Kings v prodloužení 2:1, tentokrát se v LA role obrátily a stejným výsledkem zvítězil opět domácí celek. Chicago vedlo po gólu Raddyshe, který zakončil rychlou kombinaci v přesilovce a po přihrávce výborně hrajícího kapitána Toewse vstřelil svou čtvrtou branku v sezoně. Na začátku druhé třetiny srovnal Danault, další gól už ale Kings do konce šedesáté minuty nepřidali. Před druhou přestávkou přitom byli Hawks zoufale pod tlakem, v čele s brankářem Mrázkem a vyčerpanou obrannou dvojicí Regula-Caleb Jones však situaci přečkali bez úhony. Hosté se i nadále mohli opřít od fantasticky chytajícího Petra Mrázka, který se vrátil do brankoviště po zranění třísla v parádní formě, a zejména dva jeho zákroky v poslední minutě třetí části znamenaly, že si Chicago z LA odveze bod. Také Blackhawks měli své šance, pěkně se třeba skrz obranu soupeře protáhl Athanasiou, jenže z výhry se radovali Kings – pouze 1,4 vteřiny před závěrem prodloužení zajistili domácímu celku bonusový bod Fiala. „Potřebuju nové plíce,“ hlásil po utkání brankář Mrázek, který pochytal celkem 33 střel. „Musíme před ním smeknout, byl neuvěřitelný. Už dlouho jsem neviděl gólmana takhle skvěle zachytat. Celý zápas nás držel ve hře a bod máme díky němu,“ chválil českého hokejistu útočník Max Domi.