32 B Stalock (Zraněný)
Hlavní Furlatt, McCauley
Čároví Fournier, Kelly

Výtečný Mrázek vychytal výhru ve Philadelphii

Ve finále Stanleyho poháru 2010 sice Chicago ve Philadelphii uspělo, na výhru v základní části na ledě Flyers však čekalo od listopadu 1996 (!). Teprve teď ve čtvrtek se díky vynikajícímu výkonu brankáře Petra Mrázka, který pochytal celkem 38 střel, mohou Hawks ve Philadelphii radovat z vítězství 4:1. Na perfektní ránu Morgana Frosta z protiútoku neměl v 9. minutě český gólman nárok, žádnou další branku ale nepustil. Chicago sice vyrovnalo hned po devíti vteřinách, jenže pěknému gólu Athanasia předcházel ofsajd. Domácí si tak udrželi náskok až do poloviny zápasu, kdy střelu Setha Jonese šikovně tečoval kapitán Toews a o pár minut později vstřelil po skvělé práci Blackwella vítězný gól Reese Johnson. A protože se krátce po druhé přestávce prosadil z dorážky z ostrého úhlu také Tyler Johnson, měli už v závěru utkání Blackhawks rezervu, kterou zužitkovali v pátou výhru z posledních šesti utkání. „Sedlo si to a hrajeme teď fakt dobře. Na ledě si vyhovíme a každý na tom má svůj podíl, je to fajn,“ těší Setha Jonese, který si v posledních třech zápasech připsal hned sedm bodů (2+5). „Snažím se teď být v brance agresivnější a víc vyjíždět. Kluci odvádějí dobrou práci v tom, že mám na puk dobrý výhled, takže si to můžu dovolit. Funguje to,“ pověděl Petr Mrázek.