Joni Tuulola podepsal smlouvu s Chicagem
Obránce Joni Tuulola (22) uzavřel před několika dny zkušební kontrakt s farmou v Rockfordu a nyní už má oficiálně v kapse také smlouvu s Blackhawks. S klubem se dohodl na standardní dvouleté nováčkovské smlouvě, která začne platit od příští sezony. Tuulola před rokem změnil ve Finsku dres a po dlouhém působení v Hämeenlinně zamířil do Vaasy. V novém týmu dostal větší roli i prostor při přesilovkách a to se projevilo na jeho produktivitě. Celkem nastoupil do 58 zápasů, ve kterých vstřelil 7 branek a na 23 přihrál. Vyloučen byl na 59 minut a v nejslabším týmu Liigy zaznamenal +3. Tuulolu si Chicago vybralo v 6. kole draftu 2015 a v následující sezoně získal juniorský titul Mistra světa. Před odchodem do zámoří nastoupil ve finské nejvyšší soutěži celkem do 199 utkání (17+46). ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
28. 1. 2026, Minnesota 4:3n Chicago
V posledni dobe uz byl ale McKenna zase produktivnejsi, dokazu si predstavit, ze by stejne mohl byt na draftu jednickou. No ale po tomhle incidentu tezko rict. Pokud dal nekomu dve rany pesti, protoze urazel v baru jeho mamu, no nevim. To obvineni je vazny.
Davidson je nevyhoditelnej, jeste je…
Ad. Mc Kenna - McKennovy akcie trochu spadly po juniorskym MS, s temi "generacnimi talenty" se uz dost plitva, nejspis to bohuzel vypada, ze by to mohl byt spis Celebrini, o kterym se v teto souvislosti moc nemluvilo.
Ad. San Jose - Celebrini jede na Hart Trophy, k nemu je…
https://onwardstate.com/2026/02/04/gavin-mckenna-facing-felony-charges-over-january-31-incident/
Dle zdrojů informací, tým byl v baru v centru města s přáteli a rodinnými příslušníky po venkovním zápase v Beaver Stadium. Behem incidentu, McKenna měl napadnout neztotožněnou osobu, která skončila se zlomenou čelistí.
McKenna je považován za potenciální jedničku draftu NHL 2026.
Sestavu sice nemají nic moc ale rozdíl tam je více zkušených obránců my máme mladý a ty chyby tak jsou a poslední dobou hodně a co se útoku týká tak oni mají prostě větší formu a ta se jich drží prostě jim to tak nějak záhadné lepí a hlavně je…
Pravda. Zkusil bych dat nejaky prostor Commesovi, myslim, ze Soderbloom by prosel pres waivers dolu, pripadne chvilku necha tna soupisce 3 golmany, jak to ma EDM..
Jinak s tim TOP5 pickej letos bych se tak nebal, casu dost, podle poslednich vysledku se na tom zacalo pracovat.. ;-/
Extremne me zajima…
Btw. Soderblom ma nejnizsi pomer vyher u golmanu, kteri naskocili alespon do 100 zapasu s 21,4% vyher.
https://www.statmuse.com/nhl/ask?q=which+nhl+goalies+have+the+worst+winning+percentage+of+all-time+with+minimum+100+games
Priznavam, ze jsem vuci nemu uz zaujatej, nechapu jak muze byt v lize tak dlouho a jeste brat skoro 3M...