Dva bývalí hráči Blackhawks míří do Síně slávy AHL
AHL včera oznámila, že v příštím roce uvede do své Síně slávy bývalé hráče Frederica Cassiviho, Bronca Horvatha a Arta Strattona a generálního manažera Jamese C. Hendyho. Horvath, trojnásobný vítěz Calder Cupu s Rochesterem, působil v Chicagu v sezoně 1961–1962, kdy v 68 zápasech nasbíral 46 bodů (17+29). Stratton je šestý nejlepší nahrávač v historii AHL a drží rekord soutěže v počtu asistencí a bodů v jednom utkání (9). Do Chicaga přišel v létě 1965 jako nejužitečnější hráč AHL, dres Blackhawks ale oblékl jen ve dvou duelech. Všichni čtyři jmenovaní budou do Síně slávy AHL uvedení 16. ledna 2015, během víkendu, kdy se hraje v Utice Utkání hvězd. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
MS 2026
Canes i Vegas jsou jedny z nejlip fungujicich tymu, kazdej teda funguje jinak. Vegas jsou extremne agresivni a cynicti, Canes maji svuj specificky system a ani jeden tym tam nepotreboval jednicky draftu a udajne generacni talenty, i kdyz Canes tam maji svoje vysoke picky z minulosti.
Spis bych to pral…
Jak sleduju finale NHL, tak par postrehu. Historie Vegas, to je neco neuveritelneho. Pokud se bavime o praci GM, tak prave tohle je spickovy vykon. Vegas umi sehnat posilu a zapracovat ji do systemu. Neuveritelne. Bez vysokych draftu, pri vstupu do NHL poskladali tym z nechtenych hracu....kloboucek.
CAR - Hall…
Doufam, ze se zacnou nasi juniori prosazovat v NHL, zatim to moc nevypada.
https://www.hokej.cz/nestrasil-o-planu-chicaga-a-intenzite-ncaa-chci-si-zaslouzit-i-ms-dospelych/5096623
Nenadelas nic, organizace je zalita sluncem, uspesny GM prodlouzil a cekame az si nas SC najde :)
Kaiser za Ušáky uz ani nehraje a mimo sestavu. Popravde jsem hodne zvedavej jak si ta skvadra vysokych draft picku v obrane povede dalsi rok.
Pro Del Mastra podle me neni misto, Rinzel a Levshyunov prvni sezona bolava, v podstate jedinej, kdo udelal opravdu progres je Crevier. Opravdu by to…