Blackhawks přivedli z New Yorku Petera Regina a PM Boucharda
Blackhawks dnes vyměnili svou volbu ve 4. kole draftu do New Yorku Islanders, náhradou pak získávají útočníky Petera Regina a Pierre-Marka Boucharda. Regin letos nasbíral 7 bodů (2+5) a 18 trestných minut ve 44 zápasech. Loni v létě podepsal s Isles roční smlouvu na 750 tisíc dolarů, dříve působil tento 27letý dánský hokejista v Ottawě. O dva roky starší Bouchard letos zaznamenal v 28 utkáních 9 bodů (4+5), na farmě v Bridgeportu pak přidal 17 bodů ve 20 duelech. V New York podepsal také loni v létě roční smlouvu (na 2 miliony) a po 11 sezonách opustil Minnesotu. Bouchard se bude hlásit na farmě v Rockfordu, kam Hawks zároveň odeslali i Brandona Pirriho. Islanders budou do konce sezony hradit polovinu platu obou hráčů. ➜ Více
Nejnovější příspěvky v diskuzi
Chicago získalo obránce Byrama
Tak Sharks se nebrání výměně druhé volby. Myslíte, že by brali Byrama? :)
Ok děkuji
Pristi rok bude jednickou Landon DuPont, obrance, pravak. Uplne na spicce bude asi i utocnik Alexis Joseph. A Cesi tam maji pristi rok Tomka z Varu a Kachlire z Liberce
Vzhledem k tomu, že letošní draft je pasé, bude příští rok nějaký slušný materiál?
Uz ne, ted ho ma Buffalo
V 1. kole ted Chicago nema zadnou volbu, ve 2. kole #34 a #37.
Pristi rok v 1. kole ma Chicago 3 vybery.
Tak už nemáme 4pik?