Volní hráči 2013

Pro psaní příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit
shaacul napsal

Mame další smlouvy na capgeek. LeBlanc má 0,575 za dva roku, přičemž druhou sezónu má jednocestnou. Tyhle smlouvy se me líbí, moc nestojí a zároveň dají hráčům co jsou na hraně nhl najevo že mají šanci a zaroven trochu klidu že si svoje vydělají. Kostka má dcoucestnou, velké peníze i v AHL(přes 300 tisíc) podle všeho by mohl hrát první obranu AHL. Beach šel s penězi v NHL taky dolů, v AHL si polepšil má 110 tisíc.

shaacul napsal

Plat Stantona je uz na capgeeku. Smlouva je nakonec dvouleta, pokud si dobre pamatuji, puvodne se mluvilo pouze o smlouve rocni. V prvni sezone bude mit kontrakt dvoucestny, v druhe , jak se stava dobrym zvykem uz jednocestny. V obou si muze vydelat 0,55 mega za rok. Duveru ma, ted ji jeste potvrdit na lede. V LA ted resi ze asi nebudou mit na Clifforda, maji uz podepsano moc hracu a navic malo mista pod stropem. Byla by to frajerina ho ziskat, o to vic kdyz si vzali od nas Carcilla.

Mirek napsal

Zvláštní, čekal jsem, že Kostka někde sežene místo s lepší vyhlídkou na NHL. S Brookbankem se asi už vážně nepočítá. Peckham má za sebou těžkej rok, má co dokazovat. Oba jsou určitě vítanými posilami, ať už budou hrát v Rockfordu nebo čekat na šanci v Chicagu. Stanton, Clendening, Dahlbeck a Svedberg všichni mohli o NHL více či méně bojovat, konkurence se ale s Kostkou a Peckhame hodně zvyšuje. To je teď 13 obránců, kteří v NHL už jsou nebo jsou jí blízko. :thumbup: :thumbup: