Hlavní Hanson, St. Laurent
Čároví Murchinson, Nansen
Jeff Glass při svém prvním utkání v NHL

Jeff Glass vychytal při svém debutu výhru nad Oilers 4:3pp

Ve 32 letech se Jeff Glass dočkal své premiéry v NHL a hned se radoval z výhry. Proti Edmontonu se sice nevyvaroval slabších momentů, svůj tým však hodně podržel a 42 zákroky přispěl k výhře Blackhawks 4:3 po prodloužení. Oilers měli po většinu utkání více ze hry, jenže když ve 49. minutě poslal Jordan Oesterle svým prvním gólem v NHL hosty do dvoubrankového vedení, zdálo se, že cestě za dvěma body nic nebrání. Opak byl však pravdou, při hře v šesti nejprve Nugent-Hopkins tečí snížil a minutu před koncem Draisaitl na třetí pokus překonal Glasse a srovnal skóre na 3:3. V prodloužení se na první výraznou šanci čekalo téměř minutu, pak ale Kane setřásl Draisaitla, vymíchal Talbota a rozhodl o výhře Blackhawks. „Je to příjemný pocit. Na konci to sice bylo větší drama než bych si představoval, ale v prodloužení dal Kane krásný gól. Bylo fajn, že jsem si hned na začátku puk osahal, kdyby na mě nešly žádné střely, asi bych měl dost času přemýšlet, co se to vlastně děje. Takhle to byla ale trochu rutina,“ vyjádřil se brankář Glass.

Patrick Kane v rozhodujícím momentu utkání

Jordan Oesterle odehrál proti svému bývalému týmu 25:08 a kromě své premiérové trefy v NHL zaznamenal -1, dvě střely, dva hity a sedm bloků.

Jordan Oesterle zvyšuje na 3:1